
Конденсатор кондиціонера Citroen
- В наявності
- Код: 6900497397-omg
5 277 ₴
4 432,68 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Конденсатор кондиціонера Citroen Замовлення прийняті до 12.00 , надсилання (видача) в той же день . Замовлення прийняті після 12.00 , надсилання (видача) на наступний день . На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення . Авансовий платіж вноситься ТІЛЬКИ при замовленні на пересилання ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ товарів . У всіх інших випадках , товар оплачується при отриманні .Артикул: 94542
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 94542 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Стан | Новий |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Довжина ядра радіатора | 520 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Xsara, Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Конденсатор кондиціонера |
- Ціна: 4 432,68 ₴


