
Радіатор охолодження Citroen
- В наявності
- Код: 6913560790-omg
5 900 ₴
4 956 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Nissens Каталожний номер 636006 Вигляд коробки передач механічна коробка передач Оснащення / обладнання для транспортних засобів з/без кондиціонером Маса 12.000 кг Довжина×Висота×Ширина 560×140×660 см Замовлення прийняті до 12.00 , надсилання (видача) в той же день . Замовлення прийняті після 12.00 , надсилання (видача) на наступний день . На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення . Авансовий платіж вноситься ТІЛЬКИ при замовленні на пересилання ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ товарів . У всіх інших випадках , товар оплачується при отриманні .Артикул: 636006
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 636006 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Ширина ядра радіатора | 538 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор охолодження |
- Ціна: 4 956 ₴

