
Радіатор Ford Focus, 98-05
- В наявності
- Код: 4600692916-omg
3 249 ₴
2 729,16 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Van Wezel Каталожний номер 18002264 Розміри радіатора 600 - 358 - 20 Маса 3.964 кг Довжина×Висота×Ширина 530×130×810 см Замовлення прийняті до 12.00 , надсилання (видача) в той же день . Замовлення прийняті після 12.00 , надсилання (видача) на наступний день . На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення . Авансовий платіж вноситься ТІЛЬКИ при замовленні на пересилання ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ товарів . У всіх інших випадках , товар оплачується при отриманні .Артикул: 18002264
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 18002264 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор |
- Ціна: 2 729,16 ₴

