
Радіатор охолодження Ford Fiesta (02-)
- В наявності
- Код: 5800151123-omg
5 357 ₴
4 499,88 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Производитель Nissens Каталожный номер 62027A Размеры радиатора 499 X 349 X 22 mm Материал алюминий Материал полимерный материал Вид коробки передач механическая коробка передач Оснащение / оборудование для транспортных средств с/без кондиционером Заказы принятые до 12.00 , отправка (выдача) в тот же день . Заказы принятые после 12.00 , отправка (выдача) на следующий день . На все товары предоставляется возможность обмена (возврата) в течении 10 дней с даты заказа . Авансовый платеж вносится ТОЛЬКО при заказе на пересылку КРУПНОГАБАРИТНЫХ товаров . У всіх інших випадках , товар оплачується при отриманні .Артикул: 62027A
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62027A |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 499 мм |
| Ширина ядра радіатора | 349 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор охолодження |
- Ціна: 4 499,88 ₴



