
Радіатор охолодження Audi
- В наявності
- Код: 53131036364-omg
3 975 ₴
3 339 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Van Wezel Каталожний номер 58002338 Розміри радіатора 648 - 410 - 24 Замовлення прийняті до 12.00 , надсилання (видача) в той же день . Замовлення прийняті після 12.00 , надсилання (видача) на наступний день . На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення . Авансовий платіж вноситься ТІЛЬКИ при замовленні на пересилання ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ товарів . У всіх інших випадках , товар оплачується при отриманні .Артикул: 58002338
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 58002338 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Yeti, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Formentor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор охолодження |
- Ціна: 3 339 ₴

