
Радіатор отопітеля Audi A3
- В наявності
- Код: 6913944762-omg
1 922 ₴
1 614,48 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Van Wezel Каталожний номер 58006229 Розміри радіатора 187 - 180 - 35 варіант оснащення Valeo Замовлення прийняті до 12.00 , надсилання (видача) в той же день . Замовлення прийняті після 12.00 , надсилання (видача) на наступний день . На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення . Авансовий платіж вноситься ТІЛЬКИ при замовленні на пересилання ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ товарів . У всіх інших випадках , товар оплачується при отриманні .Артикул: 58006229
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58006229 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 185 мм |
| Ширина ядра радіатора | 180 мм |
| Глибина ядра радіатора | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор отопітеля |
- Ціна: 1 614,48 ₴

