
Радіатор Audi 80, 86-94
- В наявності
- Код: 4600692996-omg
2 096 ₴
1 760,64 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор Audi 80, 86-94 Замовлення прийняті до 12.00 , надсилання (видача) в той же день . Замовлення прийняті після 12.00 , надсилання (видача) на наступний день . На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення . Авансовий платіж вноситься ТІЛЬКИ при замовленні на пересилання ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ товарів . У всіх інших випадках , товар оплачується при отриманні .
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 03002047 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 585 мм |
| Ширина ядра радіатора | 320 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор |
- Ціна: 1 760,64 ₴

