
Вентилятор салону Mercedes
- В наявності
- Код: 6449922993-omg
4 919 ₴
4 131,96 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Производитель Nissens Каталожный номер 87111 Автомобиль с лево- / правосторонним расположением руля для левостороннего расположения руля Оснащение / оборудование для транспортных средств с/без кондиционером Количество полюсов 2 Рабочее напряжение [В] 12 Номинальная мощность [Вт] 264 Диаметр [мм] 147 Масса 2.070 кг Длина×Высота×Ширина 240×240×250 см Заказы принятые до 12.00 , отправка (выдача) в тот же день . Заказы принятые после 12.00 , отправка (выдача) на следующий день . На все товары предоставляется возможность обмена (возврата) в течении 10 дней с даты заказа . Авансовий платіж вноситься ТІЛЬКИ при замовленні на пересилання ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ товарів . У всіх інших випадках , товар оплачується при отриманні .Артикул: 87111
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | Nissens 87111 |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Форма D |
| Діаметр | 157 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 474 Вт |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, G-Class, C-Class, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Вентилятор салону |
| Марка | Mercedes |
- Ціна: 4 131,96 ₴

