
Радіатор охолодження CHEVROLET AVEO Т300 2011 - Nissens
- В наявності
- Код: 46131028267-omg
6 291 ₴
5 284,44 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Nissens Каталожний номер 61697 Вигляд коробки передач механічна коробка передач Оснащення / обладнання для транспортних засобів з/без кондиціонером Замовлення прийняті до 12.00 , надсилання (видача) в той же день . Замовлення прийняті після 12.00 , надсилання (видача) на наступний день . На всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення . Авансовий платіж вноситься ТІЛЬКИ при замовленні на пересилання ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ товарів . У всіх інших випадках , товар оплачується при отриманні .Артикул: 61697
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61697 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор охолодження |
- Ціна: 5 284,44 ₴


