
Радіатор отопітеля Volkswagen
- В наявності
- Код: 5313981072-omg
2 325 ₴
1 953 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Van Wezel Каталожний номер 58006256 Розміри радіатора 153 - 180 - 27 варіант оснащення Denso Замовлення прийняті до 12.00 , надсилання (видача) в той же день . Замовлення прийняті після 12.00 , надсилання (видача) наступний день . всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення . Авансовий платіж вноситься ТІЛЬКИ при замовленні пересилку ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ товарів . У всіх інших випадках , товар оплачується при отриманні .Артикул: 58006256
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58006256 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 153 мм |
| Ширина ядра радіатора | 180 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Jetta, Passat, Scirocco, Golf, Yeti, Eos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор отопітеля |
- Ціна: 1 953 ₴

