
Радіатор отопітеля Hyundai i30
- В наявності
- Код: 6113970123-omg
2 807 ₴
2 357,88 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Van Wezel Каталожний номер 82006213 Розміри радіатора 150 - 215 - 27 Автомобіль з ліво - / правостороннім розташуванням керма для лівостороннього розташування керма Замовлення прийняті до 12.00 , надсилання (видача) в той же день . Замовлення прийняті після 12.00 , надсилання (видача) наступний день . всі товари надається можливість обміну (повернення) протягом 10 днів з дати замовлення . Авансовий платіж вноситься ТІЛЬКИ при замовленні пересилку ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ товарів . У всіх інших випадках , товар оплачується при отриманні .Артикул: 82006213
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 82006213 |
| Виробник | Van Wezel |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i30 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 150 мм |
| Ширина ядра радіатора | 215 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор отопітеля |
- Ціна: 2 357,88 ₴

