
Вентилятор салону Opel Combo
- В наявності
- Код: 6949922989-omg
4 759 ₴
3 997,56 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Производитель Nissens Каталожный номер 87080 Автомобиль с лево - / правосторонним расположением руля для левостороннего расположения руля Оснащение / оборудование для автомобилей без кондиционера Количество полюсов 2 Рабочее напряжение [В] 12 Номинальная мощность [Вт] 248 Диаметр [мм] 139 Масса 0.150 кг Длина×Высота×Ширина 240×210×240 см Заказы принятые до 12.00 , отправка (выдача) в тот же день . Заказы принятые после 12.00 , отправка (выдача) следующий день . все товары предоставляется возможность обмена (возврата) в течении 10 дней с даты заказа . Авансовий платіж вноситься ТІЛЬКИ при замовленні пересилку ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ товарів . У всіх інших випадках , товар оплачується при отриманні .Артикул: 87080
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з моделлю | Corsa |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Кросс-номери | Nissens 87080 |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 139 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 234 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Вентилятор салону |
- Ціна: 3 997,56 ₴

