
Радіатор охолодження Suzuki Grand Vitara 20i, 05-
- В наявності
- Код: 6913944753-omg
5 682 ₴
4 772,88 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Van Wezel Каталожний номер 52002105 Розмір радіатора 450 - 690 - 16 Відсилання впорядковуйте у менеджера. На всі товари можна обміняти протягом 10 днів з дати замовлення.Артикул: 52002105
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 52002105 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 450 мм |
| Ширина ядра радіатора | 690 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор охолодження |
- Ціна: 4 772,88 ₴

