
Радіатор кондиціонера Opel Astra G CDTI Nissens 94385
- В наявності
- Код: 6900151274-omg
4 113 ₴
3 454,92 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Виробник Nissens Каталожний номер 94385 Розміри радіатора 370 X 380 X 0 mm Матеріал алюміній Маса 3.340 кг Довжина×Висота×Ширина 500×130×690 см Заказні до 12.00, відправлення (видача) того ж дня. Закази прийняті після 12.00, відправлення (видача) наступного дня. Всі товари надається можливість обміну (повернення) упродовж 10 днів із дати замовлення. Авансовий платіж вноситься ТІЛЬКИ під час замовлення пересилання КРАПНОГАБАВІТНИХ товарів. У всіх інших випадках товар оплачується під час отримання.Артикул: 94385
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 94385 |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 374 мм |
| Ширина ядра радіатора | 359 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.4 мм |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Конденсатор кондиціонера |
- Ціна: 3 454,92 ₴


