
Диск гальмівний FORD FOCUS, KUGA, MONDEO IV задн. (вир-во TRW)
- В наявності
- Код: 6900325910-omgx
2 607 ₴
2 189,88 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl_omgx
Диск гальмівний FORD FOCUS, KUGA, MONDEO IV задн. (вир-во TRW)

КОД ТОВАРУ
6900325910

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
DF4766
(TRW)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Диск гальмівний FORD FOCUS, KUGA, MONDEO IV задн. (вир-во TRW)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Діаметр [мм] |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Цвет |
|
|
| Тип тормозного диска |
|
|
| O окружності центрів отворів [мм] |
|
|
| Товщина гальмівного диска [мм] |
|
|
| Мін. товщина [мм] |
|
|
| Діаметр центрування [мм] |
|
|
| Поверхность |
|
|
| Минимальное количество для заказа |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17742 | ABE | C4G012ABE | APEC braking | DSK2491 |
| ASHIKA | 610LL09 | ATE | 24031101451 | ATE | 411145 |
| ATE | 24011101451 | AUTOMEGA | 30104050500 | Bendix | 562536BC |
| Blue Print | ADF124301 | BORG & BECK | BBD4587 | BOSCH | 0987479254 |
| BOSCH | 0986479973 | BOSCH | 0986479254 | Brake ENGINEERING | DI956626 |
| BREMBO | 08A54010 | CAR | 1421367 | CHAMPION | 562536CH |
| Cifam | 800897C | COMLINE | ADC1240 | Delphi Poland S.А. | BG4063 |
| DENCKERMANN | B130424 | DJ PARTS | BD1340 | E.T.F. | 191533 |
| EUROBRAKE | 5815202571 | FARCOM | 231096 | FEBI BILSTEIN | 30721 |
| FERODO | DDF1616 | FERODO | DDF16161 | FORD | 1405500 |
| FORD | 6G912A315BA | FORD | 1385590 | FORD | 6G912A315AA |
| FORD | 1864280 | FORD | 6G912A315AB | FORD | 1379931 |
| fri.tech. | DF1101 | GALFER | B1G21101451 | GIRLING | 6047664 |
| Hans Pries (Topran) | 303969 | HELLA | 8DD355113831 | HELLA | 8DD355118841 |
| Japanparts | DPL09 | JAPKO | 61L09 | JP GROUP | 1563200609 |
| Jurid | 562536JC | KAGER | 371162 | KAISHIN | CBR485 |
| KAMOKA | 1031013 | KAWE | 6116700 | KRAFT AUTOMOTIVE | 6042003 |
| LPR | F1018P | MALO | 1110053 | MAPCO | 25820 |
| MAXGEAR | 191853 | MDR | MRD2L09 | Metelli | 230897C |
| METZGER | 6116700 | MEYLE | 7155230014PD | MGA | D1694 |
| Mintex | MDC1810 | MOTAQUIP | LVBD1242Z | National | NBD1430 |
| NK | 202571 | NK | 312571 | OPEN PARTS | BDA230310 |
| OPEN PARTS | BDR230310 | Optimal | BS8258 | Pagid | 54593 |
| PILENGA | 5285 | PROFIT | 50101616 | PROTECHNIC | PRD5272 |
| Quinton Hazell | BDC5561 | Remsa | 6116700 | ROADHOUSE | 6116700 |
| ROTINGER | RT1694T5 | ROVER | LR027123 | SASIC | 6106143 |
| sbs | 1815312571 | SWAG | 50930721 | TEXTAR | 92159305 |
| TEXTAR | 92159300 | TEXTAR | 982001593 | TEXTAR | 98200159301 |
| TEXTAR | 92159303 | TRISCAN | 812016144 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 1835190 |
| Trusting | DF1101 | TRW | DF4766 | VAICO | V2540006 |
| Valeo | 297101 | Valeo | 197101 | VEMA | 98671 |
| VOLVO | 1405500 | WAGNER | WGR16161 | WOKING | D6116700 |
| ZIMMERMANN | 250136120 | ZIMMERMANN | 250136100 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Ford MONDEO IV (BA7) | Диск Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | Диск Ford S-MAX (WA6) |
| Диск Ford GALAXY (WA6) | Диск Ford MONDEO IV седан (BA7) | Диск Ford KUGA I |
| Диск Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) | Диск Land Rover RANGE ROVER EVOQUE (L538) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4766 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 50.8 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, Range Rover Evoque, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 5.13000 |
| Виконання осі | 5 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 320 |
| Діаметр [мм] | 302 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900325910 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 2 |
| Мін. товщина [мм] | 9 |
| Поверхня | лакований |
| Розмір нарізі | 15,8 |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 11 |
| Ширина паковання | 320 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 2 189,88 ₴

