
Диск гальмівний FORD FOCUS III 1.6 2.0 2011 - задн. (вир-во ABS)
- В наявності
- Код: 58351121334-omgx
1 422 ₴
1 194,48 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl_omgx
Диск гальмівний FORD FOCUS III 1.6 2.0 2011 - задн. (вир-во ABS)

КОД ТОВАРУ
58351121334

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
18142
(A.B.S.)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Диск гальмівний FORD FOCUS III 1.6 2.0 2011 - задн. (вир-во ABS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Кількість отворів у диску |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Діаметр [мм] |
|
|
| Діаметр маточини 1 [мм] |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип тормозного диска |
|
|
| для номера PR |
|
|
| Товщина гальмівного диска [мм] |
|
|
| Мін. товщина [мм] |
|
|
| Рік виробництва до |
|
|
| Минимальное количество для заказа |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18142 | A.P. | 14998 | ABE | C4G015ABE |
| ALANKO | 10303092 | AP | 14998 | APEC braking | DSK2926 |
| ASAM | 75687 | ASHIKA | 61000305C | ASHIKA | 61000305 |
| ASHUKI | P331134 | ATE | 24011101711 | AUTO-SPEED PARTS | 290BK00605 |
| Bendix | 562648BC | BENDIX Braking | BDS1292 | Blue Print | ADF124323 |
| BORG & BECK | BBD5241 | BOSCH | 0986479763 | Brake ENGINEERING | DI956953 |
| BRAXIS | AE0805 | Breco | BS7790 | BREMBO | 08A72510 |
| BSG | BSG30210045 | CAR | 1421708 | Cifam | 8001242C |
| COMLINE | ADC1247 | COMLINE | AND6358 | CWORKS | C220R0002 |
| DACO Germany | 601008 | Delphi Poland S.А. | BG4386 | Delphi Poland S.А. | BG4386C |
| DENCKERMANN | B130719 | DJ PARTS | BD2437 | Don | PCD11322 |
| Dr!ve+ | DP1010111593 | E.T.F. | 192819 | EUROBRAKE | 5815202584 |
| FEBI BILSTEIN | 39689 | FORD | BV612A315BA | FORD | 1704765 |
| FREMAX | BD3964 | fri.tech. | DF1492 | fri.tech. | BD1492 |
| FTE | BS7406 | FTE | BS7406B | FTE | 9072109 |
| FTE | 9082158 | GIRLING | 6061394 | Hans Pries (Topran) | 304250 |
| HELLA | 8DD355118221 | HELLA PAGID | 8DD355118221 | IJS | 801589 |
| IJS GROUP | 801589 | Japanparts | DP0305 | Japanparts | DP0305C |
| JAPKO | 610305 | JAPKO | 610305C | Jurid | 562648JC |
| JURID-BENDIX | BDS1292 | KAVO PARTS | BR10002C | KAWE | 6150300 |
| KEY PARTS | KBD5241 | LPR | F1026P | LYNX | BN1452 |
| MagnetiMarelli | 360406095500 | MALO | 1110278 | MAPCO | 45827 |
| MAXGEAR | 192233MAX | MAXGEAR | 192233 | MAXGEAR | 192233SPORT |
| Metelli | 231242C | METZGER | 14998 | METZGER | 6110566 |
| MEYLE | 7155230022PD | Mintex | MDC2358 | MOBILAND | 416200270 |
| MOTAQUIP | LVBD1607 | National | NBD1707 | NK | 312584 |
| NK | 202584 | NPS | K132A07 | OPEN PARTS | BDR267010 |
| Optimal | BS9062C | Optimal | BS9062 | OTTO ZIMMERMANN | 250136620 |
| Pagid | 55390 | Pagid | 55390PRO | PATRON | PBD1566 |
| PILENGA | 5290 | POLCAR | DF6139 | ProfiPower | 3B2068 |
| PROTECHNIC | PRD5440 | QUARO | QD5894 | Remsa | 6150300 |
| REMY | RAD1096C | RIDER | RD2625DF6139 | RIDEX | 82B0740 |
| ROADHOUSE | 6150300 | SASIC | 6106297 | sbs | 1815202584 |
| Stark | SKBD0022890 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Ford FOCUS III | Диск Ford FOCUS III Turnier | Диск Ford FOCUS III седан |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 18142 |
| Виробник | A.B.S. |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 40.8 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 4,38 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 310 |
| Діаметр [мм] | 271 |
| Діаметр маточини 1 [мм] | 63,5 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 58351121334 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 2 |
| Мін. товщина [мм] | 9 |
| Рік виробництва до | 01/2002 |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 11 |
| Ширина паковання | 310 |
| для номера PR | 1LG |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 194,48 ₴

