
Диск гальмівний HONDA ACCORD 2,0 2,2 2,4 08- задн. (вир-во ABS)
- В наявності
- Код: 6900164030-omgx
1 605 ₴
1 348,20 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl_omgx
Диск гальмівний HONDA ACCORD 2,0 2,2 2,4 08- задн. (вир-во ABS)

КОД ТОВАРУ
6900164030

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
17973
(A.B.S.)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Диск гальмівний HONDA ACCORD 2,0 2,2 2,4 08- задн. (вир-во ABS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Кількість отворів у диску |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Діаметр [мм] |
|
|
| Діаметр маточини 1 [мм] |
|
|
| O окружності центрів отворів [мм] |
|
|
| Тип тормозного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска [мм] |
|
|
| Товщина гальмівного диска [мм] |
|
|
| Мін. товщина [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABE | C44041ABE | APEC braking | DSK2651 | ASHIKA | 6104415 |
| ASHUKI | H03821 | ATE | 24010901691 | Bendix | 562687BC |
| BERNHARDT | DBD1776 | Blue Print | ADH243108 | BORG & BECK | BBD4743 |
| BOSCH | 0986479738 | Brake ENGINEERING | DI956792 | CAR | 1421480 |
| Cifam | 8001330C | COMLINE | ADC0559 | Delphi Poland S.А. | BG4249 |
| DJ PARTS | BD1991 | Don | PCD14532 | E.T.F. | 192591 |
| EUROBRAKE | 5815202650 | FERODO | DDF17761 | FERODO | DDF1776 |
| FOMAR Friction | FO2838 | FREMAX | BD1258 | fri.tech. | DF1323 |
| GIRLING | 6049824 | HELLA | 8DD355116521 | HELLA PAGID | 8DD355116521 |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3314039 | HONDA | 42510TA0A01 | HONDA | 42510TA0A00 |
| ICER | 78BD1258 | Japanparts | DP415 | JAPKO | 61415 |
| Jurid | 562687JC | KAGER | 370999 | KAISHIN | CBR415 |
| KAWE | 6127800 | LPR | H1033P | LYNX | BN1031 |
| MAXGEAR | 192398SPORT | MAXGEAR | 192398 | MDR | MRD2415 |
| Metelli | 231330C | METZGER | 6127800 | MEYLE | 31155230043 |
| MGA | D1979 | Mintex | MDK0259 | Mintex | MDC2174 |
| National | NBD1613 | NIPPARTS | N3314036 | NISSHINBO | ND8006K |
| NK | 202650 | NPS | H331A49 | OPEN PARTS | BDR249510 |
| Optimal | BS8588 | Pagid | 55043 | Quinton Hazell | BDC5800 |
| Remsa | 6127800 | ROADHOUSE | 6127800 | ROTINGER | RT1781 |
| ROTINGER | RT1781GL | ROTINGER | RT1781GLT5 | SANGSIN | SD4111 |
| sbs | 1815202650 | sbs | 1815312650 | Stellox | 60201692SX |
| Templin | 5311016520 | Templin | 5311116520 | TEXTAR | 92204303 |
| TEXTAR | 92204300 | TRISCAN | 812040151 | Trusting | DF1323 |
| TRW | DF4982 | VAICO | V2640018 | Valeo | 197462 |
| Valeo | 197516 | WOKING | D6127800 | ZIMMERMANN | 280317720 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Honda ACCORD VIII (CU) | Диск Honda ACCORD VIII УНИВЕРСАЛ (CW) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17973 |
| Виробник | A.B.S. |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 48.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 4,1 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 300 |
| Діаметр [мм] | 282 |
| Діаметр маточини 1 [мм] | 64 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900164030 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Мін. товщина [мм] | 7 |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 9 |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 348,20 ₴

