
Конденсатор кондиціонера BMW X5 06- (вир-во NRF)
- В наявності
- Код: 46131129645-omgx
5 887 ₴
4 945,08 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl_omgx
Конденсатор кондиціонера BMW X5 06- (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131129645

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
35906
(NRF)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Конденсатор кондиціонера BMW X5 06- (вир-во NRF)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Дополнительний артикул / Доп. информация 2 |
|
|
| Материал |
|
|
| O впускного отвору [мм] |
|
|
| O випускного отвору [мм] |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Хладагент |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4U | 31006BW | 4U Autoparts | 31006BW | ABAKUS | 0040160020 |
| AHE | 43353 | AKS DASIS | 052019N | ALANKO | 500108 |
| AUTO AIR GLOUCESTER | 166107 | AUTOGAMMA | 105424 | AVA COOLING | BW5377 |
| AVA COOLING | BWA5377 | AVA COOLING | BWA5377D | AVA COOLING | BW5377D |
| BBR Automotive | 0036010483 | BEHR | 8FC351309711 | Behr Hella Service | 8FC351302491 |
| Behr Hella Service | 8FC351302494 | Behr Hella Service | 8FC351309711 | BMW/MINI | 64536972553 |
| BMW/MINI | 9239992 | BMW/MINI | 64509239992 | BMW/MINI | 6972553 |
| BSG | BSG15525020 | BUGOBROT | 62BW5377 | CARGO | 260357 |
| Delphi Poland S.А. | TSP0225701 | Denso | DCN05013 | Denso | DCN05030 |
| DIEDERICHS | 8129100 | DIEDERICHS | DCC1573 | EACLIMA | 30C07051 |
| ERA | 667102 | EURO REPAR | 1682218180 | EUROREPAR | 1682218180 |
| FRIGAIR | 08022031 | HELLA | 8FC351302491 | HELLA | 8FC351302494 |
| HELLA | 8FC351309711 | JPN | 60C9083JPN | KAGER | 946551 |
| KLOKKERHOLM | 0096305377 | KNECHT | AC405000S | KRAFT AUTOMOTIVE | 0222620 |
| LORO | 0040160020 | LYNXAUTO | RC0170 | MAGNETI MARELLI | 350203795000 |
| MAGNETI MARELLI | 359003220310 | MAHLE | AC405000S | MAHLE | AC405000P |
| MAXGEAR | AC836662 | Nissens | 940058 | NRF | 35906 |
| NTY | CCSBM015 | PATRON | PRS1173 | PRASCO | BW5377 |
| PRASCO | BWA5377 | PRASCO | BW5377D | PRASCO | BWA5377D |
| PRASCO | BM822C001 | PROFIT | 17700061 | Quinton Hazell | QCN553 |
| RIDEX | 448C0206 | RPL QUALITY | APCDBW5025 | SATO TECH | C12174 |
| STANDARD | F4AC1011 | Stark | SKCD0110389 | STARKE | SKCD0110389 |
| Stellox | 1045078SX | TEMPEST | TP15940058 | THERMOTEC | KTT110318 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0864012 | VAICO | V20621020 | Valeo | 814367 |
| Van Wezel | 06005377 | WAECO | 8880400470 | Webasto | 82D0226236MA |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсатор BMW X5 (E70) | Конденсатор BMW X6 (E71, E72) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35906 |
| Виробник | NRF |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 465 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O випускного отвору [мм] | 13,7 |
| O впускного отвору [мм] | 15,3 |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 3.90000 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 800 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з осушувачем |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131129645 |
| Негабарит | Негабарит |
| Товщина (мм) | 16 |
| Хладагент | R 134a |
| Ширина паковання | 550 |
| код УКТЗЕД | 8418991000 |
- Ціна: 4 945,08 ₴

