
Диск гальмівний SSANGYONG KYRON (05/05-) задн. (вир-во ABS)
- В наявності
- Код: 6900164081-omgx
1 723 ₴
1 447,32 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl_omgx
Диск гальмівний SSANGYONG KYRON (05/05-) задн. (вир-во ABS)

КОД ТОВАРУ
6900164081

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
17891
(A.B.S.)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Диск гальмівний SSANGYONG KYRON (05/05-) задн. (вир-во ABS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Кількість отворів у диску |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Діаметр [мм] |
|
|
| Діаметр маточини 1 [мм] |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип тормозного диска |
|
|
| O окружності центрів отворів [мм] |
|
|
| Товщина гальмівного диска [мм] |
|
|
| Товщина гальмівного диска [мм] |
|
|
| Мін. товщина [мм] |
|
|
| Рік виробництва після |
|
|
| Минимальное количество для заказа |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABE | C40007ABE | APEC braking | DSK2712 | ASHIKA | 610SS02 |
| ASHUKI | SY60603 | Bendix | 562775BC | Blue Print | ADG043118 |
| Blue Print | ADG043118C | BORG & BECK | BBD5169 | BOSCH | 0986479U21 |
| Brake ENGINEERING | DI956909 | CAR | 1421405 | Delphi Poland S.А. | BG4220 |
| DJ PARTS | BD2375 | Don | PCD14542 | E.T.F. | 190626 |
| FENOX | TB218119 | FREMAX | BD8680 | GIRLING | 6079604 |
| HELLA | 8DD355116341 | HELLA PAGID | 8DD355116341 | IPS Parts | IBP1S02 |
| Japanparts | DPS02 | JAPKO | 61S02 | Jurid | 562775JC |
| KAISHIN | CBR384 | KAVO PARTS | BR7708 | KAWE | 6141400 |
| LYNX | BN1903 | MAXGEAR | 193199 | MDR | MRD2S02 |
| Mintex | MDC2212 | NIPPARTS | N3310402 | NISSHINBO | ND6085 |
| NPS | S331G02 | OPEN PARTS | BDA252710 | Optimal | BS8616 |
| Pagid | 54987PRO | Pagid | 54987 | PATRON | PBD1223 |
| PEMEBLA | P928 | Quinton Hazell | BDC5608 | Remsa | 6141400 |
| RIDER | RD26256141400 | ROADHOUSE | 6141400 | SANGSIN | SD5201 |
| Ssangyong | 4840109002 | Ssangyong | 4840109000 | Ssangyong | 4840109001 |
| Stellox | 60201767KSX | Stellox | 60201767SX | Templin | 5311135470 |
| Templin | 5311035470 | TEXTAR | 92198703 | TRISCAN | 8120101058 |
| Trusting | DF1434 | WOKING | D6141400 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск SsangYong KYRON | Диск SsangYong ACTYON I | Диск SsangYong REXTON / REXTON II (GAB_) |
| Диск SsangYong ACTYON SPORTS I (QJ) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17891 |
| Виробник | A.B.S. |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 67.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Товщина | 10.4 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Actyon, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів [мм] | 130 |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 5,9 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 300 |
| Діаметр [мм] | 299 |
| Діаметр маточини 1 [мм] | 85 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900164081 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 2 |
| Мін. товщина [мм] | 9 |
| Рік виробництва після | 09/1996 |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10.2 |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 447,32 ₴

