
Сайлентблок важеля OPEL ASTRA G, ZAFIRA A 98 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
- В наявності
- Код: 69001052896-omgx
624 ₴
524,16 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl_omgx
Сайлентблок важеля OPEL ASTRA G, ZAFIRA A 98 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)

КОД ТОВАРУ
69001052896

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
36239 01
(Lemforder)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Сайлентблок важеля OPEL ASTRA G, ZAFIRA A 98 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип установки |
|
|
| Кількість на вісь |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| GENERAL MOTORS | 352358 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 0352365 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 352365 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 90498740 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 90468638 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 0352358 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Opel ASTRA G УНИВЕРСАЛ (T98) | Сайлентблок Opel ASTRA G НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (T98) | Сайлентблок Opel ASTRA G СЕДАН (T98) |
| Сайлентблок Opel ZAFIRA A ВЭН (T98) | Сайлентблок Opel ASTRA G КУПЕ (T98) | Сайлентблок Opel ASTRA G фургон (F70) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3623901 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.15000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 80 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001052896 |
| Кількість на вісь | 2 |
| Сторона установки | знизу |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
| Ширина паковання | 80 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 524,16 ₴

