
Радіатор обігрівача Mercedes Sprinter 06- (вир-во NRF)
- В наявності
- Код: 46131129581-omgx
3 194 ₴
2 682,96 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl_omgx
Радіатор обігрівача Mercedes Sprinter 06- (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131129581

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
54326
(NRF)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Радіатор обігрівача Mercedes Sprinter 06- (вир-во NRF)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 93907 | AUTOGAMMA | 105104 | AVA COOLING | MS6399 |
| AVA COOLING | MSA6399 | DODGE | 2E0819017C | DODGE | 0038358901 |
| DT | 466699 | IWIS | PRD2992 | MERCEDES-BENZ | A2E0819017C |
| MERCEDES-BENZ | A0038358901 | Nissens | 72041 | Quinton Hazell | QHR2251 |
| Stellox | 1035201SX | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0259137 | VAG | 2E0819017C |
| VAG | 0038358901 | Van Wezel | 30006399 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54326 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 362 мм |
| Ширина ядра радіатора | 164 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 1.17000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 260 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131129581 |
| Ширина паковання | 450 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 2 682,96 ₴

