
Радіатор обігрівача HYUNDAI ACCENT (RB) (11-) (вир-во Nissens)
- В наявності
- Код: 46131250691-omgx
3 806 ₴
3 197,04 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl_omgx
Радіатор обігрівача HYUNDAI ACCENT (RB) (11-) (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
46131250691

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
77643
(Nissens)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Радіатор обігрівача HYUNDAI ACCENT (RB) (11-) (вир-во Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 94073 | AVA COOLING | HY6393 | BSG | BSG40530017 |
| BSG | BSG40530021 | EACLIMA | 45C28033 | MANDO CORPORATION, SEOUL | DC971381R000 |
| Mobis | 971381R000 | Nissens | 77643 | PRASCO | HY6393 |
| Van Wezel | 82006393 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 77643 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 156 мм |
| Ширина ядра радіатора | 201 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 19 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio, Accent i25, Veloster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.98000 |
| Висота паковання | 90 |
| Довжина паковання | 380 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131250691 |
| Ширина паковання | 220 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 3 197,04 ₴

