
Фільтр повітряний FIAT QUBO 1.4 08-, CITROEN NEMO 1.4 08- (вир-во BOSCH)
- В наявності
- Код: 69101262113-omgx
510 ₴
428,40 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl_omgx
Фільтр повітряний FIAT QUBO 1.4 08-, CITROEN NEMO 1.4 08- (вир-во BOSCH)

КОД ТОВАРУ
69101262113

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
F026400382
(BOSCH)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Фільтр повітряний FIAT QUBO 1.4 08-, CITROEN NEMO 1.4 08- (вир-во BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 51785947 | PEUGEOT | 1444XC | PEUGEOT | 1444SE |
| PEUGEOT/CITROEN | 1444SE | PEUGEOT/CITROEN | 1444SC | PEUGEOT/CITROEN | 1444XC |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F026400382 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 333 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 40.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Fiorino, Nemo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.26000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 180 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101262113 |
| Ширина паковання | 360 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 428,40 ₴

