
Інтеркулер FIAT Doblo 00- (вир-во NRF)
- В наявності
- Код: 46131281910-omgx
4 203 ₴
3 530,52 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl_omgx
Інтеркулер FIAT Doblo 00- (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131281910

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30140A
(NRF)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Інтеркулер FIAT Doblo 00- (вир-во NRF)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Гальмівна установка |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Материал |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Рік виробництва до |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 46849068 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 51718953 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 30140A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 67 мм |
| Глибина ядра радіатора | 85 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 4.50000 |
| Висота паковання | 120 |
| Довжина паковання | 250 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131281910 |
| Рік виробництва до | 09/2001 |
| Товщина (мм) | 85 |
| Ширина паковання | 800 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 3 530,52 ₴

