
Радіатор опалювача Ford Escort (86 -) 71751
- В наявності
- Код: 6913559290-omg
1 845 ₴
1 549,80 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор опалювача Ford Escort (86 -) Закази прийняті до 12.00, відправлення (видача) того ж дня. Закази прийняті після 12.00, відправлення (видача) наступного дня. Всі товари надається можливість обміну (повернення) упродовж 10 днів із дати замовлення. Авансовий платіж вноситься ТІЛЬКИ під час замовлення пересилку КРАПНОГАБАВІТНИХ товарів. У всіх інших випадках товар оплачується під час отримання.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 71751 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 245 мм |
| Ширина ядра радіатора | 137 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор отопітеля |
- Ціна: 1 549,80 ₴

