
Радіатор Kia Cerato 16i 83002074
- В наявності
- Код: 4600693388-omg
4 425 ₴
3 717 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Van Wezel Каталожний номер 83002074 Розміри радіатора 375 — 670 — 16 Маса 3.904 кг Довжина×Висота×Ширина 560×120×800 см Зам Заказані до 12.00, відправлення (видача) у той самий день. Закази прийняті після 12.00, відправлення (видача) наступного дня. Всі товари надається можливість обміну (повернення) упродовж 10 днів із дати замовлення. Авансовий платіж вноситься ТІЛЬКИ під час замовлення пересилку КРАПНОГАБАВІТНИХ товарів. У всіх інших випадках товар оплачується під час отримання.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 83002074 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 670 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор |
- Ціна: 3 717 ₴

