
Радіатор охолодження Volvo XC 90 I (02-) 65613A
- В наявності
- Код: 6913561519-omg
9 524 ₴
8 000,16 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Volvo XC 90 I (02-) Терміни відправлення уточнюйте в менеджера. На всі товари надається можливість обміну (повернення) упродовж 10 днів із дати замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Код запчастини | 65613A |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без розширювального бачка |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор охолодження |
| Мoдель | XC 90 |
- Ціна: 8 000,16 ₴

