
Радіатор охолодження Renault Clio III (05-) 62902A
- В наявності
- Код: 6913561324-omg
4 476 ₴
3 759,84 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Nissens Каталожний номер 62902A Розміри радіатора 380 X 449 X 16 mm Тип коробки передач ступенева/факультурна автоматична коробка передач Матеріал алюміній Матеріал полімерний матеріал Маса 3.010 кг Довжина×Висота×Ширина 650×140 див Терміни відправлення уточнюйте в менеджера. На всі товари надається можливість обміну (повернення) упродовж 10 днів із дати замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 62902A |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор охолодження |
- Ціна: 3 759,84 ₴

