
Радіатор охолодження BMW X5 E53 2003-2006 3.0D МКП Nissens 60819
- В наявності
- Код: 54131028235-omg
7 176 ₴
6 027,84 ₴
-16%
+380 (68) 974-40-24
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник Nissens Каталожний номер 60819 Тип коробки передач механічна коробка передач Обладнання/обладнання для транспортних засобів з/без кондиціонером для оригінального номера 17111439102 Терміни відправлення уточнюйте в менеджера. На всі товари надається можливість обміну (повернення) упродовж 10 днів із дати замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 60819 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 598 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид запчастини | Радіатор охолодження |
- Ціна: 6 027,84 ₴


