УВАГА! Бампери передні та задні відправляються ТІЛЬКИ за передоплатою! Вартість пересилання бампера по Україні ВІД 1500 грн
На всі замовлення які відправляються на вантажне відділення потрібна передплата в розмірі вартості надсилання в один бік!
КУЗОВ-ПЛЮС ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН АВТОЗАПЧАСТИН
+380 (68) 974-40-24Kyivstar
Кошик
Відгуки про компанію ФОП Інтернет магазин Kyzov-plus .
Андрій Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Володимир Є.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Андрій І.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все СУПЕР
Павел Я.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все ок, верхні кріплення зламались відразу при встановленні(для розуміння- неоригінал такий і є), саморези допомогли. Все підійшло, ціна-якість відповідає, продавця рекомендую! Всім продаж, все буде Україна!
Роман Ц.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Павел Я.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
в мене немає мобільного зв'язку. оплатив наперед замовлення, його скасував продавець, тому що не зміг дозвонитися до мене. знаходжусь в гарячих місцях нашої країни, де мобільного зв'язку немає вже з літа.
Тимур
Перед отправкой нам нужно проверить правильность подбора клиентом товара . По этому в любом случае нам нужно уточнить данные что бы проверить подходят ли вам данные детали . При оформлении заказа в комментарии вы могли просто указать другой способ обратной связи .
Сергей Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
всё супер
Віталій Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
немає відправки новою поштою, тільки самовивіз тому скасовано замовлення
Тимур
К сожалению пока действительно лобовые и задние стекла только самовывоз . Доставить на отделение пока нет возможности , а с адреса у нас забирать они не хотят . Требуют что бы мы сами делали каркас под стекла .
Все СУПЕР
Все ок, верхні кріплення зламались відразу при встановленні(для розуміння- неоригінал такий і є), саморези допомогли. Все підійшло, ціна-якість відповідає, продавця рекомендую! Всім продаж, все буде Україна!
в мене немає мобільного зв'язку. оплатив наперед замовлення, його скасував продавець, тому що не зміг дозвонитися до мене. знаходжусь в гарячих місцях нашої країни, де мобільного зв'язку немає вже з літа.
Перед отправкой нам нужно проверить правильность подбора клиентом товара . По этому в любом случае нам нужно уточнить данные что бы проверить подходят ли вам данные детали . При оформлении заказа в комментарии вы могли просто указать другой способ обратной связи .
всё супер
немає відправки новою поштою, тільки самовивіз тому скасовано замовлення
К сожалению пока действительно лобовые и задние стекла только самовывоз . Доставить на отделение пока нет возможности , а с адреса у нас забирать они не хотят . Требуют что бы мы сами делали каркас под стекла .